7/9/2020 4:12:53 PM

DOWCAL™ EGEO i PGEO

DOWCAL ™ EGEO I PGEO Zoptymalizowany pod kątem wydajności, bezpieczeństwa i wymagań środowiskowych geotermalnych pomp ciepła.

Płyny do przenoszenia ciepła Dow są wykonane z składników najwyższej jakości, poparte szczegółowymi danymi analitycznymi i dotyczącymi wydajności wiodącego światowego producenta chemikaliów.
Dow konsekwentnie przoduje w dziedzinie nowych technologii energetycznych, a dział płynów Dow koncentruje się w dużej mierze na odnawialnych źródłach energii, takich jak biomasa, energia słoneczna i geotermalna.

Geotermiczne płyny do przenoszenia ciepła DOWCAL ™ są częścią nowej generacji płynów do przenoszenia ciepła specyficznych dla aplikacji firmy Dow Chemical Company, opracowanych w celu zapewnienia instalatorom systemów geotermalnych pomp ciepła (GSHP) i ich klientom większej pewności i spokoju. Został zaprojektowany w celu przezwyciężenia wad płynów alternatywnych, zapewniając większą pewność, że systemy geotermalne zwrócą początkowe koszty inwestycji w ramie oszczędności energii oraz w latach niezawodnej, bezpiecznej i ekonomicznej eksploatacji. Geotermiczne płyny termotransferowe DOWCAL ™ są dostępne w następujących gatunkach:

• Na bazie glikolu etylenowego (MEG): DOWCAL ™ eGEO
• Na bazie glikolu propylenowego (MPG): DOWCAL ™ pGEO

 Wybór płynów geotermalnych DOWCAL ™ oferuje następujące rozwiązania:

• Doskonała ochrona przed korozją przy stężeniu > 20%
• Wstępnie rozcieńczone i skoncentrowane roztwory glikolu (bezbarwne lub barwione)
• Bezpłatna analiza w celu proaktywnej identyfikacji każdego problemu
• Wiodące w branży wsparcie techniczne od początku do końca projektu
• Niezawodność dostaw poparta przez Dow i ChemPoint Pobierz broszure
Dostępne rozmiary opakowań:

• Wielka ilość
• 1000 kg IBC
• Bębny 230 kg
• Puszki 25 kg

Gdy porównasz przemysłowe płyny chłodzące na bazie glikolu DOWCAL ™ z innymi opcjami transferu ciepła, naprawdę nie ma porównania. Jakość wybranego przez Ciebie glikolowego płynu termicznego będzie miała bezpośredni wpływ na długoterminową wydajność i konserwację twoich systemów. Nigdy nie możesz być pewien, czy masz odpowiednią ochronę przed zamarzaniem i korozją, co prowadzi do niewłaściwej konserwacji, i możesz być zmuszony do częstej wymiany płynu, który ostatecznie staje się kosztowny pod względem operacyjnym.

Zadzwoń do nas teraz
EMEA +31.43.711.0100

O DOW

Dow (NYSE: DOW) łączy potęgę nauki i technologii, aby z pasją wprowadzać innowacje, które są niezbędne dla postępu człowieka. Zintegrowana, sterowana rynkowo, wiodąca w branży oferta specjalistycznych chemikaliów, zaawansowanych materiałów, agrochemii i tworzyw sztucznych dostarcza szeroką gamę produktów i rozwiązań opartych na technologii klientom w około 180 krajach oraz w szybko rozwijających się sektorach, takich jak opakowania, elektronika , woda, powłoki i rolnictwo. W 2014 roku Dow miał roczną sprzedaż na poziomie ponad 58 miliardów dolarów i zatrudniał około 53 000 osób na całym świecie. Firma produkuje ponad 6000 rodzin produktów w 201 lokalizacjach w 35 krajach na całym świecie. Więcej informacji o Dow można znaleźć na dow.com.

 

O CHEMPOINT

ChemPoint jest liderem w zakresie marketingu, sprzedaży i dystrybucji specjalnych chemikaliów w Ameryce Północnej i w regionie EMEA. Specjalizujemy się w zwinnych technologiach i zespołach skupionych na gatunki produktów, zapewniając naszym klientom responsywną, spersonalizowaną obsługę.

POBIERZ PRÓBKĘ

TELEFON +31.43.711.0100

 
messenger-icon

Hi, let us know if you have any questions as you visit our website.

ChemPoint reps are here to assist you